Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri CIBF 2023 | Zhitian İkiz Vidalı Pil Bulamaç Ekstruder Parçaları Namlu ve Şanzıman
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-25-84183205
Şimdi İletişime Geçin

CIBF 2023 | Zhitian İkiz Vidalı Pil Bulamaç Ekstruder Parçaları Namlu ve Şanzıman

2023-05-23

hakkında en son şirket haberleri CIBF 2023 | Zhitian İkiz Vidalı Pil Bulamaç Ekstruder Parçaları Namlu ve Şanzıman
CIBF2023

 

Çift Vidalı Sürekli Bulamaç Ekstruder |Namlu ve Şanzıman

CIBF 2023 Nanjing Zhitian Stand Numarası: 1T287

 

double screw extruder battery slurry accessories manufacturer

Yirmi yıldır ekstruder aksesuarlarının üretimi ve araştırılması ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış!

 

15. Shenzhen Uluslararası Pil Teknolojisi Değişim Konferansı/Sergisi (CIBF 2023), Shenzhen Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde görkemli bir şekilde açıldı.Nanjing Zhitian (Stand: 1T287), yeni enerji pil bulamacı için kullanılan çift vidalı ekstruder aksesuarlarını büyük ilgi gören sergi alanına getirdi.Daha fazla bilgi için lütfen www.njzhitian.com adresini ziyaret edin veya zt@njzhitian.com adresine e-posta gönderin.Çift vidalı ekstrüzyon bulamacı, lityum pil endüstrisinde sürekli pil bulamacı üretimini gerçekleştirebilen ve lityum pillerin üretim verimliliğini ve kalitesini iyileştirebilen yenilikçi bir teknolojidir.Bununla birlikte, pil bulamacının özel doğası, çift vidalı ekstrüderlere yalnızca aşınma direnci ve korozyon direnci değil, aynı zamanda pil pozitif ve negatif elektrotlarının farklı özelliklerine göre özelleştirme de gerektiren daha yüksek standartlar getirir.Nanjing Zhitian Electromechanical Co., Ltd., önde gelen bir yerli ekstruder aksesuarları üreticisi ve geliştiricisi ve yeni malzeme teknolojisi kaşifidir.Kurulduğu 2006 yılından bu yana, 20 yıla yakın teknik birikim ve inovasyon kabiliyeti ile plastik kimya sanayi, gıda işleme, toz boya, askeri teknoloji ve pil bulamacı gibi birçok alana yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmuştur.

 

Aşınmaya ve korozyona dayanıklı yüksek namlu "Akü bulamaç sistemine özel"

 

Twin-screw battery slurry extruder barrel

Twin-screw extruder barrel

High wear-resistant and corrosion-resistant twin-screw barrel

Bu varil, mükemmel kapsamlı performansa, aşınma direncine, korozyon direncine, oksidasyon direncine, ısı direncine ve iyi darbe tokluğuna sahiptir.

 

ZT-A çift vidalı dişli kutusu "Akü bulamaç sistemine özel"

ZT-A twin-screw gearbox “Special for battery slurry system”

ZT-A dişli kutusu, çift vidalı sürekli akü bulamaç ekstrüderleri için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir.Yerleşik bir yağ devresini, kompakt ve optimize edilmiş yapısal tasarımı ve düşük maliyet ile taşıma kapasitesinin mükemmel bir kombinasyonunu benimser.

 

Nanjing Zhitian Electromechanical Co., Ltd.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çift Vidalı Ekstruder Parçaları Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2024 twinscrewextruderparts.com . Her hakkı saklıdır.