Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Chinaplas 2023 ekstruder parçaları
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-25-84183205
Şimdi İletişime Geçin

Chinaplas 2023 ekstruder parçaları

2023-04-23

hakkında en son şirket haberleri Chinaplas 2023 ekstruder parçaları

4 gün süren CHINAPLAS 2023 Uluslararası Kauçuk ve Plastik Fuarı başarılı bir şekilde sona erdi ve fuarın popülaritesi dört gün boyunca patlamaya devam etti.Bu fuarda Zhitian'ın sergileri büyük ilgi gördü ve birçok yerli ve yabancı müşteri iletişim kurmak için "5K47 standına" geldi.Bu fuarda, özgül torku 18Nm/cm³'e kadar çıkan SHTDDN, SHTDZ ve SHE olmak üzere 3 çift vidalı ekstruder dişli kutusunu getirdik;aynı zamanda, bir ısıtıcı çubukla ısıtılan, Zhitian tarafından optimize edilmiş vida kovanlarını da getirdik;Geçilebilir su kanalı, su kanalı pas önleyici ile muamele edilmiştir;alaşım, iyi aşınma direncine ve korozyon direncine sahip olan ZT615 nikel bazlı alaşımla doğrudan birleştirilir.Ve kullanım sırasında basamaklara sahip olmak kolay değildir.Gelecekte, Zhitian'ın yeni varilleri ve dişli kutuları gelecekte müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacaktır.

extrusion machinery

chinaplas 2023

building block twin screw barrel

twin screw barrel

twin screw extruder gearbox

Nanjing Zhitian, çift vidalı ekstruder kovanları, vida segmenti ve dişli kutularının Ar-Ge ve üretimine odaklanmaktadır.Şirketin bir dizi buluş patenti vardır.İşleme doğruluğu, tanınmış ekstruder markalarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek Avrupa ve Amerika seviyesine ulaşır.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çift Vidalı Ekstruder Parçaları Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2024 twinscrewextruderparts.com . Her hakkı saklıdır.